29.04.2024, Понеділок, 22:29
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Борислав сучасний » Комерція » Оптовик для мясо-молочного магазина
Оптовик для мясо-молочного магазина
LisaVДата: Четвер, 30.11.2023, 08:40 | Повідомлення # 16
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Так само зараз шукаю постачальника м'яса в себе у Львові. Може хтось може дати пораду?
 
igomak07Дата: Субота, 02.12.2023, 07:23 | Повідомлення # 17
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата LisaV ()
Так само зараз шукаю постачальника м'яса в себе у Львові. Може хтось може дати пораду?


Я вам хочу сказати, що по Львову декілька хороших компаній працює, тому не проблема обрати постачальника, з яким саме вам буде максимально вигідно співпрацювати. Мені от дуже зручно через EuroСommerce мясо оптом у Львові https://eurocommerce.com.ua/ купувати. Просто в цій компанії я впевнений на усі сто відсотків. Не один рік вона надає свої послуги, гарантує високу якість продукції та ніколи не підводить зі строками поставок. Ціни дуже прийнятні, тому для бізнесу вашого мати такого партнера точно не завадило б!
 
alfamir700Дата: Четвер, 28.03.2024, 17:18 | Повідомлення # 18
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за пораду.Також шукаю надійного постачальника м'ясної продукції.
 
ofilimonov085Дата: П`ятниця, 29.03.2024, 20:31 | Повідомлення # 19
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Нам на постійній основі регулярно потрібна курятина для Хореки https://tmyasa.com.ua/kuriatyna/ та інші види м'яса, по посиланні можете перейти та ознайомитись, що цей постачальник пропонує. Тут дуже гарний вибір. Доставляють вони швидко, завжди пропонують гарний асортимент, ретельно слідкують за якістю та роблять необхідні перевірки. Якщо вам потрібен надійний постачальник, варто сюди звертатись.
 
Форум » Борислав сучасний » Комерція » Оптовик для мясо-молочного магазина
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: