27.04.2024, Субота, 16:38
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Форум » Борислав сучасний » Різне » Подарок родному брату
Подарок родному брату
mukolachervinko1987Дата: Субота, 29.07.2023, 21:34 | Повідомлення # 76
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що обирати подарунок потрібно виходячи з інтересів людини. Мій брат захоплюється полюванням та різноманітною зброєю. Оскільки він людина не бідна, то коли мені потрібно купити для нього якийсь подарунок, то я обираю щось пов'язане з його захопленням. На сайті зброярні Кажан https://kajan.com.ua/ua/ завжди можна замовити різноманітну зброю, аксесуари та інші товари для охоти та стрільби, також тут можна придбати подарунковий сертифікат. Як на мене, це хороший магазин для вибору подарунка для чоловіка.
 
katrinivonovaДата: Середа, 02.08.2023, 21:13 | Повідомлення # 77
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
А я б хотіла замовити для брата красивий торт на подарунок, де можна це зробити?
 
fial1771laДата: Четвер, 03.08.2023, 05:50 | Повідомлення # 78
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Выбирайте подарок для своего брата связанный с его интересами или хобби, мне кажется, что именно нужный подарок оценят все. А кроме основного подарка, не забудьте купить что-то сладкое, всем нравятся вкусный и сладкие подарки. Кондитерский дом Вайак предлагает большой ассортимент вкусных тортов, конфет и выпечки, которую приобрести можно у них на сайте. К примеру, вот здесь  https://vatsak.com.ua/ru/cakes/ можно выбрать и заказать торт на свой вкус, а забрать его сможете в ближайшем отделении.
 
smirnovalina1515Дата: П`ятниця, 04.08.2023, 08:29 | Повідомлення # 79
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Подаруйте брату гроші, чи подарунковий сертифікат у якийсь хороший магазин, і нехай сам обере собі те, що йому потрібно.
 
Форум » Борислав сучасний » Різне » Подарок родному брату
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Пошук: