20.04.2024, Субота, 14:58
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Борислав сучасний » Комерція » Моторне масло
Моторне масло
sergeyykottДата: Вівторок, 23.08.2022, 19:35 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Яке моторне масло купуєте для свого автомобіля? Мій друг замовляє в інтернеті моторне масло на розлив, виходить значно дешевше. От тільки думаю, чи підсунуть в такому випадку щось не якісне?
 
olpastusokДата: Вівторок, 23.08.2022, 19:46 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б не сказав, що моторне масло на розлив виходить значно дешевше. але те, що вона краще, ніж розлите на заводі, так це точно. Я переконався в цьому на власному досвіді. Замовляв моторні масла тут https://vbavto.com.ua/product....i-olivi . Вони по консистенції густіші, їх вистачає на довше. Можливо це мені так здалося, але і мій брат говорив те саме.
 
sergeyykottДата: Вівторок, 23.08.2022, 20:09 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Можливо і справді варто спробувати. Адже, як я розумію, таке масло коштує не дорожче від того, яке я завжди купував. А властивості, судячи із в'язкості, має кращі.
 
omelchenkomarina6Дата: Четвер, 04.05.2023, 20:30 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
а как по мне то очень страшно покупать в интернете так как могут обмануть и прислать подделку. лучше уж брать все в обычном магазине.
 
ok7219049Дата: Четвер, 04.05.2023, 20:43 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Да каждый выбирает свое автомобильное масло и у каждого свои точки его покупки. Я например не вижу ничего плохого в том, чтоб его заказывать с интернета. Сама довольно часто заказываю автомобильное масло в интернет магазине Автогранд https://avtogrand.com.ua/avtohimiya/masla/ там просто всегда его большой выбор. И да по цене мне это выходит намного дешевле. И все проходит нормально без всякой подделки.
 
Форум » Борислав сучасний » Комерція » Моторне масло
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: