28.03.2024, Четвер, 14:10
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Розваги » Відпочинок » Посуточная аренда жилья
Посуточная аренда жилья
mila-malinina-85Дата: П`ятниця, 10.04.2020, 17:07 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Ребята, нужна мне квартира на сутки. В Запорожье. Город знаю, но очень плохо. И сервисов по подбору такого жилья увы у меня нет. Что подскажите делать?
 
vikkidymДата: Субота, 11.04.2020, 14:31 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата mila-malinina-85 ()
Ребята, нужна мне квартира на сутки. В Запорожье. Город знаю, но очень плохо. И сервисов по подбору такого жилья увы у меня нет. Что подскажите делать?


Ищите по объявлениям. Наверное это единственный вариант который я могу вам посоветовать.....
 
AnastasiiaKrilovaДата: Вівторок, 14.04.2020, 11:38 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата mila-malinina-85 ()
Ребята, нужна мне квартира на сутки. В Запорожье. Город знаю, но очень плохо. И сервисов по подбору такого жилья увы у меня нет. Что подскажите делать?


В принципе сами сможете квартиру отыскать. Города не знаете - это не причина для того, чтоб расстраиваться. Заинтересует какое-то жильё - откроете карту и посмотрите насколько далеко от центра оно находится. Поверьте, снять квартиру в Запорожье посуточно https://vgosti.zp.ua/квартиры-посуточно-запорожье не сложно и всё возможно! Просто как обычно это бывает нужно время этом вопросу уделить и быть максимально внимательной читая описания.
 
RWTДата: Субота, 23.05.2020, 15:00 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені порадьте в Івано-Франківську квартиру на кілька діб.
 
LubkaДата: Субота, 23.05.2020, 15:49 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
В Івано-Франківську є гарні пропозиції. Я неодноразово їздила туди і сама, і з колегами в відрядження. Найкращий варіант - подобова оренда квартир в районі залізничного вокзалу. https://www.podobovo-ivano-frankivsk.com/nomera/ Квартири гарні, охайні, з євроремонтом. Там є всі зручності, необхідне обладнання, інтернет. При потребі, біля будинку є автостоянка. Оформлення займає мінімум часу, без формальностей. При розрахунку видаються чеки, якими можна підтвердити свої витрати для звіту про відрядження. Можете і ви вибрати для себе на сайті зручний варіант.
 
nst4703Дата: Неділя, 19.07.2020, 14:24 | Повідомлення # 6
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Підскажіть які є класні готелі в Яремче!?
 
yulyakoloptinaДата: Понеділок, 14.09.2020, 08:56 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста у кого есть проверенные контакты где можно снять небольшой домик в Бориславе для семьи с маленьким ребенком на 2-3 дня? biggrin
 
elizaveta_kortomachДата: Четвер, 15.10.2020, 12:36 | Повідомлення # 8
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Есть очень крутое приложение - назвается берд , правда оно только для айфонов
 
Форум » Розваги » Відпочинок » Посуточная аренда жилья
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: