19.04.2024, П`ятниця, 06:49
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Борислав сучасний » Спорт » Кросівки для бігу
Кросівки для бігу
kurumikurumi333Дата: Середа, 06.10.2021, 15:54 | Повідомлення # 1
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо вам потрібне якісне, перевірене професіоналами жіноче, чоловіче та дитяче спортивне взуття, можу порадити спортивний інтернет-магазин https://sportbrands.com.ua/cholovikam-dlya-bigu , який зможе вам допомогти. В каталозі ви знайдете кросівки для повсякденного носіння, а також кросівки для бігу Mizuno, кеди, футбольні бутси, баскетбольні кросівки, кросівки для тенісу, волейбольні кросівки, гандбольні кросівки, а також сланці, мокасини і черевики для повсякденного використання. Ви можете придбати на сайті спортивні сумки та рюкзаки для подорожей, стильні шапки і пов'язки, шарфи і рукавички, шкарпетки і гетри, наколінники і захисні рукави і багато іншого. Також на сторінках сайту представлений великий вибір обладнання та аксесуарів для різних видів спорту, в тому числі м'ячі для футболу, екіпірування для баскетболу і волейболу, тенісу, дзюдо і плавання, товари для бігу і велоспорту, фітнесу та аеробіки.
 
sandrahodenkova54Дата: П`ятниця, 05.11.2021, 15:44 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Зашла на ссылку, довольна тем, что увидела. Спасибо.
 
olexaegДата: Середа, 01.12.2021, 15:05 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Давно полюбив займатись бігом. Досить як на мене класне захоплення

блог про біг на довгі дистанції
 
alfred_ananevДата: Середа, 01.12.2021, 17:16 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
А я покупаю только в магазинах, что б можно было померять.
 
olexaegДата: Четвер, 02.12.2021, 17:29 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата alfred_ananev ()
А я покупаю только в магазинах, что б можно было померять.

Колись теж купляв в магазинах, але так як бігаю досить довго і використовую тільки один бренд, то вже знаю який мені потрібний розмір. Тому можу і не завжди міряти


блог про біг на довгі дистанції
 
krasnovvladik929Дата: Понеділок, 24.01.2022, 17:30 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Привет, все правильно, если полностью пользуешься и доверяешь проверенному и уже знакомому бренду, то не обязательно мерять, а заказать через интернет, так хоть сэкономите неплохую сумму. Я к примеру постоянно, конечно когда нужно обращаюсь на https://deltasport.ua/store....925-177 - где запросто можно определиться и с выбором и с размерами, тем более качество всегда просто класс.
 
Форум » Борислав сучасний » Спорт » Кросівки для бігу
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: