19.04.2024, П`ятниця, 11:44
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Борислав сучасний » Різне » Квартира
Квартира
tatohckinaДата: Вівторок, 28.06.2022, 19:43 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрый день. Хочу перевезти своих родителей к себе во Львов. Нужно тут купить им хорошую квартиру. Кто может подсказать ЖК с удобной инфраструктурой?
 
milayaelisДата: Вівторок, 28.06.2022, 20:46 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Это очень здорово, когда родители живут рядом в том же городе. Ведь чем дальше, тем больше им будет нужна ваша помощь. Так что вы очень правильно все решили. А на счет того, где лучше квартиру купить, я вам так скажу - во Львове одним из лучших ЖК является Парус-City: https://parus-city.lviv.ua/ru Думаю, что ваши родители будут очень рады жить в этом месте. Там удобно и комфортно, есть все необходимое, так что можете не переживать на этот счет
 
IrnДата: П`ятниця, 08.07.2022, 14:14 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво, за скільки ви зараз купите собі квартиру? Хіба що нирку продасте
 
annelova2Дата: П`ятниця, 08.07.2022, 15:08 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Може в них грошей багато.... До речі хто як собі квартири облаштовує? Може є якісь нормальні поради стосовно цього? Де ось до прикладу можна придбати нормальний кондиціонер?
 
DeProftPalysGДата: П`ятниця, 08.07.2022, 16:30 | Повідомлення # 5
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
О це ви так запитали звичайно. Стосовно кондиціонера, то там дуже багато нюансів, на які дивитись треба. Щодо до мене, то я тут https://www.bnclimate.com/osnovni....ioneriv у Львові замовляв. Там нормальний вибір, а також передбачені усі консультації стосовно замірів та монтажу. А також є багацько іншої інформації, яка полегшить вам вибір. Хай щастить.
 
Форум » Борислав сучасний » Різне » Квартира
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: