19.10.2024, Субота, 03:21
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Ремонт дверей в Києві!
menigorekДата: Середа, 20.07.2022, 11:52 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 211
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт форумчани. Хто де в Києві замовляв ремонт вхідних броньованих дверей? Де можна замовити таку послугу недорого? Останнім часом мене не влаштовують мої вхідні двері, вирішив їх трохи освіжити.
 
a_sovДата: Середа, 20.07.2022, 11:52 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Для мене це теж актуальне питання, так як собака повністю зіпсувала оббивку дверей з внутрішньої сторони, вона вся в клаптях. Треба або міняти всі двері, або терміново займатися реставрацією.
 
kirilzhilenko80Дата: Середа, 20.07.2022, 11:53 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 217
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б на вашому місці не поспішала з покупкою нових дверей, ви можете сміливо замовити реставрацію дверей, все таки заощадите пристойну суму, в крайньому випадку, заплатите тільки за матеріал і роботу.
 
misterbicipsДата: Середа, 20.07.2022, 11:54 | Повідомлення # 4
Генерал-лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 564
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата kirilzhilenko80 ()
Я б на вашому місці не поспішала з покупкою нових дверей, ви можете сміливо замовити реставрацію дверей, все таки заощадите пристойну суму, в крайньому випадку, заплатите тільки за матеріал і роботу.

Доброго дня. Коли мені знадобився ремонт дверей фото https://dveri-service.com.ua/nashi-raboty/?lang=uk робіт компанії «Двері сервіс» мене дуже здивували, там була така колосальна різниця в «До» і «після», я теж ризикнула до них звернеться і не пошкодувала, вони зробили шикарний ремонт вхідних дверей, я була дуже задоволена результатом, двері виглядали шикарно!
Навіть краще, ніж я собі уявляла, як новенькі і за ціною це обійшлося не дорого, так що рекомендую звертитися до них.
Прикріплення: 3850805.jpg (30.4 Kb)
 
antonshapin80Дата: Четвер, 25.08.2022, 08:56 | Повідомлення # 5
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Нужно не экономить на дверях при их покупке, чтобы потом не приходилось искать мастера ремонта.
 
anatoliyberkanДата: Четвер, 25.08.2022, 09:08 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Согласен, выбирать двери нужно тщательно, не только по дизайну, но и по качеству. Мы тоже после внутренней отделки застряли на выборе межкомнатных дверей. Хорошо, что нам случайно в интернете попался магазин https://danaprisdoors.com.ua/ , там смогли нам помочь с выбором, к тому же новой модели со скрытым монтажом. В реальности, они выглядят намного круче и оригинальней, не ожидала такого варианта.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: