20.04.2024, Субота, 09:45
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Борислав сучасний » Різне » Як виміряти вміст холестерину у крові?
Як виміряти вміст холестерину у крові?
misterbicipsДата: Субота, 30.07.2022, 18:16 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 461
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім доброго вечора. У мене питання щодо медицини. Скажіть, якщо я хочу знати, чи багато у мене холестерина у крові, то який аналіз мені треба зробити? Самі розумієте, шкідливе харчування та все тому інше - холестерин треба контролювати.
 
fornodguestДата: Субота, 30.07.2022, 18:20 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаєте таку промовку.?Менше знаєш - спиш міцніше. Холестерин зараз у всіх підвищений. Ми ж не зайці, щоб одну травичку їсти. Їмо м'ясо, жирне - ось й маєш холестеринові відкладення на судинах.
 
HellibamaДата: Субота, 30.07.2022, 18:24 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Розповів цікавий факт. А ви знаєте, що холестерин задуманий природою. Він повинен бути у у організмі. Холестерин для того, що судини буди більш еластичними. Це у норм та у ідеалі. Але хто з нас ідеальний?
 
HzBoyДата: Субота, 30.07.2022, 18:36 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 421
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата misterbicips ()
Усім доброго вечора. У мене питання щодо медицини. Скажіть, якщо я хочу знати, чи багато у мене холестерина у крові, то який аналіз мені треба зробити? Самі розумієте, шкідливе харчування та все тому інше - холестерин треба контролювати.


Якщо хочете знати свій вміст холестерину у крові - зробіть ліпідограмму https://esculab.com/paket-6....oteyidy Це аналіз крові. Й, до речі, він показує не просто вміст холестерину.
Трохи медицин. Є гарний холестерин - ліпопротеїди високої щільності. Та поганий холестерин - ліпопротеїди низької щільності.
Так от, цей аналіз показує, скільки загального холестерину, поганого та хорошого холестерину є у вашій крові, іх співвідношення - коефіцієнт атерогенності.
Це дуже важливо, щоб оцінити весь стан ваших судин.
Прикріплення: 1256620.jpg (10.8 Kb)
 
Форум » Борислав сучасний » Різне » Як виміряти вміст холестерину у крові?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: