08.05.2024, Середа, 23:22
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Борислав сучасний » Різне » Купити робот пилосос
Купити робот пилосос
dobriy_lisenokДата: П`ятниця, 19.08.2022, 09:37 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт, скоро у батьків ювілей, і ось думаю подарувати їм робот пилосос, щоб спростити домашні клопоти, а то самі напевно розумієте, як людям у віці важко забиратися. Так ось, де є зараз вибір робот пилососів?
 
bitehДата: П`ятниця, 19.08.2022, 14:14 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви на яку суму розраховуєте покупку робот пилососа? Є просто різні варіанти, і потрібно розуміти що вам взагалі радити. Тому вкажіть дану інформацію, і я постараюся вам допомогти.
 
bolshechem_zhiznДата: П`ятниця, 19.08.2022, 14:15 | Повідомлення # 3
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо вибирати робот пилосос, то краще не з дешевих. Думаю ви самі розумієте що за собою тягне бюджетна техніка. Зверніть увагу на робот пилосос від виробника Самсунг.
 
akhamsaДата: П`ятниця, 19.08.2022, 14:15 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 163
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго часу доби. Вибирати будь-яку техніку, варто в першу чергу за ціною, вище вам про це вже сказали.
Зі свого боку я можу запропонувати вам інтернет магазин Фокстрот, в якому є широкий вибір робот пилососів https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/roboti_pilesosi.html від різних виробників, і за різною ціною.
Якщо говорити про конкретні моделі, то я би вам запропонував звернути вашу увага насамперед на такі моделі: Robot Robot rock S6 Max, ROWENTA RR7747WH, XIAOMI Mi Robot.
 
ivan_ivan647Дата: Неділя, 21.08.2022, 14:15 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Благодарю!
 
Форум » Борислав сучасний » Різне » Купити робот пилосос
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: