19.10.2024, Субота, 03:20
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Хто крапав очні краплі Азарга?
misterbicipsДата: Вівторок, 23.08.2022, 11:14 | Повідомлення # 1
Генерал-лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 564
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня усім, хто на форумі. Скажіть, кому доводилося крапати очні краплі Азарга? Для чого ви іх крапали? Чи допомогли вони вам? Або це просто гроші на вітер? Хотілося би почути вашу думку щодо цього лікарського препарату.
 
fornodguestДата: Вівторок, 23.08.2022, 11:22 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Я чув про ці очні краплі. Але я крапав не Азарга, а його аналог - Арутимол. Ці краплі теж, як й Азарга, лікують внутрішньоочний тиск. Це непоганий препарат. Якщо вам лікар його призначив - значить треба крапати.
 
HellibamaДата: Вівторок, 23.08.2022, 13:01 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо у вас є якісь питання щодо медичного препарату, - треба не на форумі народ опитувати, а звертатися до лікаря. Вам же хтось ці очні каплі призначив? Я сподіваюсь, ви ж не самі іх собі призначили?
 
HzBoyДата: Вівторок, 23.08.2022, 13:12 | Повідомлення # 4
Генерал-лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 552
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата misterbicips ()
Доброго дня усім, хто на форумі. Скажіть, кому доводилося крапати очні краплі Азарга? Для чого ви іх крапали? Чи допомогли вони вам? Або це просто гроші на вітер? Хотілося би почути вашу думку щодо цього лікарського препарату.


Доброго дня. Моїй бабусі лікар виписував очні каплі Азарга https://apteka-ds.com.ua/product....0000201 У неї велике внутрішньо очний тиск, ось їй лікар-офтальмолог й вписав. До речі, хочу сказати, дуже непоганий лікар. Так що я йому вірю.
Ми капали по одній краплі два рази на день у кожне око. Там нам сказав лікар-офтальмолог.
Як я розумію, ці краплі Азарга непогано допомагають при глаукомі. Нам вони, принаймні, допомогли. Внутрішньо очний тиск став менше.
Прикріплення: 6167610.jpg (6.6 Kb)
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: