18.05.2024, Субота, 09:14
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Борислав сучасний » Різне » Де у Вінниці можна придбати ноутбук?
Де у Вінниці можна придбати ноутбук?
eviktor463Дата: Четвер, 06.10.2022, 14:05 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго всім дня. Нещодавно я переїхав жити до Вінниці. Хочу купити собі новий ноутбук, так як мій старий здав позиції. Потрібно терміново і якісний, щоб можна було працювати з нього. Хто що порекомендує мені?
 
rostikgrin1989Дата: Четвер, 06.10.2022, 14:08 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Я теж проживаю у Вінниці. Нещодавно купував собі новий ноутбук в одному перевіреному інтернет-магазині. Якщо вас зацікавило, можу поділитися з вами інформацією.
 
eviktor463Дата: Четвер, 06.10.2022, 14:12 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую що відгукнулися. Хочу придбати якісний ноутбук. Ще це за магазин? Там якісна техніка? А ціни не високі? Підкажіть будь-ласка. І який ви собі обрали? Буду вдячний за інформацію.
 
rostikgrin1989Дата: Четвер, 06.10.2022, 14:23 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
За купівлею ноутбука рекомендую вам звернутися до інтернет-магазину "Алло". Тут завжди якісна техніка за доступними цінами. Я купував собі в цьому магазині. Обрав собі Acer Aspire 3 A317-52. Він має діагональ дисплею 17.3 дюйма, тип матриці IPS, 2 ядра, оперативна пам"ять 8 Гб. Має вмонтований Wi-Fi, Bluetooth, веб-камеру. Більше інформації про ноутбуки https://allo.ua/ua/vinnicja/products/notebooks/ можете почитати на сайті магазину. Вибір великий. Вдалої вам покупки.

Повідомлення відредагував rostikgrin1989 - Четвер, 06.10.2022, 14:24
 
stasmalets2Дата: П`ятниця, 07.10.2022, 14:39 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 294
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрый день. Если хотите купить тёплый пол который будет у вас работать долго тогда вам точно к этим ребятам https://in-heat.kiev.ua/ua....ye-maty У них можно купить много разных полезных и качественных материалов для тёплого пол. Я вот у них с 0 сделал себе тёплый пол и очень доволен. Думаю что вам они точно подойдут.
 
Форум » Борислав сучасний » Різне » Де у Вінниці можна придбати ноутбук?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: