19.10.2024, Субота, 22:29
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Чорна п'ятница
LevchenkoДата: Субота, 12.11.2022, 15:54 | Повідомлення # 1
Генерал-лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 535
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім доброго вечора друзі. Хочу у вас запитати, чи є тут ті хто коли небудь робив покупки в чорну п'ятницю? Я давно хочу собі новий телевізор але з такими цінами не маю змоги його купити. В якому магазині будк розпродаж?
 
misterbicipsДата: Субота, 12.11.2022, 15:57 | Повідомлення # 2
Генерал-лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 564
Репутація: 0
Статус: Offline
Я декілька років вже роблю замовлення техніки саме в перший тиждень чорної п'ятниці, можу сказати що це єдиний вихід коли можна купити дорогу річ за пів ціни. І не зважаючи на ситуацію в країні, читав що будуть проводити розпродаж.
 
LevchenkoДата: Субота, 12.11.2022, 15:58 | Повідомлення # 3
Генерал-лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 535
Репутація: 0
Статус: Offline
Так я теж чув, тому і запитую. Мені потрібно знати як це все відбувається та під який відсоток буде розпродаж. Ще б дізнатись в якому магазині краще всього робити замовлення. Дякую наперед за інформацію.
 
misterbicipsДата: Субота, 12.11.2022, 16:02 | Повідомлення # 4
Генерал-лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 564
Репутація: 0
Статус: Offline
Так є дуже багато магазинів які влаштовують розпродаж. Я наприклад постійний клієнт в інтернет-магазині Алло. Як мені відомо там перший тиждень будуть колосальні скидки на товари починаючи з 60% і не рідко доходить до 90%. При замовленні з вами зв'яжуться менеджери які детально нададуть інформацію та порадят який товар краще всого прикупити. Більше товарі які беруть участь в чорній п'ятниці https://allo.ua/ua/blackfriday/ можна подивитись перейшовши по ссилці. Хороших вам покупок.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: