20.10.2024, Неділя, 00:51
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Утеплені чоловічі кросівки
LevchenkoДата: Середа, 16.11.2022, 10:40 | Повідомлення # 1
Генерал-лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 535
Репутація: 0
Статус: Offline
Добридень, друзі підкажіть мені будь ласка де я можу купити собі теплі кросівки в інтернеті. Сьогодні я в мене порвалися мої старі утеплені кросівки, мені потрібно купити якісне взуття.
 
vasya195Дата: Середа, 16.11.2022, 10:41 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
На олх дивилися чи пром.юа? На цих сайтах буває викладають продавці гарне взуття, яке зазвичай дешевше коштує, ніж на ринку або в торговому центрі. Саме інтернет магазин ви можете знайти самі.
 
LevchenkoДата: Середа, 16.11.2022, 10:42 | Повідомлення # 3
Генерал-лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 535
Репутація: 0
Статус: Offline
Зрозуміло, що я можу знайти інтернет магазин, але тут не в цій справі. Мені хочеться здійснити покупку в перевіреному місці, тому звернувся до простого народу. Дякую за вашу увагу!
 
misterbicipsДата: Середа, 16.11.2022, 10:44 | Повідомлення # 4
Генерал-лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 564
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Levchenko ()
Добридень, друзі підкажіть мені будь ласка де я можу купити собі теплі кросівки в інтернеті. Сьогодні я в мене порвалися мої старі утеплені кросівки, мені потрібно купити якісне взуття.

Давно купую одяг та взуття в інтернеті, там все коштує набагато дешевше. Дружище тобі потрібно відвідати онлайн магазин Vitto Rossi де є Чоловіче зимове взуття https://vittorossi.ua/ua/shop/muzhskie_modeli/obuv_1/filter/zimnie/ ціною та якістю будіть задоволені. Я ось свої зимові кросівки ношу третій рік, весняні два роки, туфлі також два роки.
Ще в магазині багато інших товарів, жіночі сумочки та чоловічі баретки, рюкзаки та сумки для ноутбуків. Краще це побачити самостійно, так що заходьте на сайт за вказаним вище посиланням.
 
ChekДата: Середа, 16.11.2022, 19:15 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Я купую у фірмових магазинах. В такому випадку я завжди завжди впевнений у якості.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: