26.04.2024, П`ятниця, 07:09
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Борислав сучасний » Різне » Шукаю автомагнітолу
Шукаю автомагнітолу
sergeyykottДата: Неділя, 20.11.2022, 09:59 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу замінити автомагнітолу у своєму авто Audi. Останнім часом звук став дуже не якісним. Крім того, хотілося б мати більш нові функції. Підкажіть, де можна купити магнітолу не за всі гроші)?
 
olpastusokДата: Неділя, 20.11.2022, 10:20 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
В багатьох моделях автомобілів штатні магнітоли мають низьку якість звуку. Якщо ви купували новий автомобіль недавно, можете звернутися із претензіями до офіційного дилера. В іншому випадку просто шукайте хорошого виробника магнітол.
 
ЛинаДата: Неділя, 20.11.2022, 10:31 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж купувала нову магнітолу, адже штатна мене не влаштовувала. Мало того що була погана якість звуку, так зображення були не чіткими, були часті збої у з'єднанні з інтернетом. Знайшла в інтернеті сайт компанії BACAR і здійснила там покупку https://bacar.com.ua/ . Магнітола ідеально стала у штатне місце, її замінював мій брат. Навіть не довелося звертатися у СТО. Якістю звуку та зображення залишилася дуже задоволена. Функції магнітоли задовольнили всі мої вимоги.
 
nadoptam2Дата: Неділя, 27.11.2022, 23:18 | Повідомлення # 4
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знаю только одну компанию которая занимается продажей тёплого пола под ламинат или плитку вот https://in-heat.kiev.ua/ua....-plitku . Компания In-heat давно занимается продажей и поставкой материалов для тёплого пола. Я у них уже 2 год покупаю они меня ещё не разу не подводили. Очень оперативные ребята советую посетить их сайт.
 
Форум » Борислав сучасний » Різне » Шукаю автомагнітолу
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: