07.05.2024, Вівторок, 02:14
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Борислав сучасний » Різне » Яку обрати дитячу молочну суміш для малюка
Яку обрати дитячу молочну суміш для малюка
dianalapyxovaДата: П`ятниця, 02.12.2022, 22:11 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, скажіть яку дитячу молочну суміш вибрати для 3 місячного малюка? У мене почало пропадати молоко або воно не таке жирне і насичене і я бачу, що малюк не наїдається. Він довго смокче груди і після годування дуже турбується, вередує. Ночами теж часто прокидається. Якої марки купить суміш?
 
fionafilonoДата: П`ятниця, 02.12.2022, 22:17 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Не поспішайте відразу бігти і купувати молочну суміш. Потрібно спробувати відновити лактацію, адже для дитини дуже важливо харчуватися саме грудним молоком, адже в ньому містяться антитіла які захищають здоров'я малюка і допомагають йому будувати його імунітет.
 
simaveronaДата: П`ятниця, 02.12.2022, 22:21 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Ці всі ознаки, які ви перерахували не є причиною вважати, що ваша дитина не доїдає, що йому не вистачає молока. Капризи і занепокоєння можуть бути ознаками інших проблем. Навіть якщо ви зважитеся переводити дитину на штучні суміші, то обов'язково проконсультуйтеся спершу з педіатром
 
veramarininaaДата: П`ятниця, 02.12.2022, 22:32 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б теж на вашому місці спробувала відновити лактацію. Потрібен простий і калорійний раціон, хороший сон, часте прикладання дитини до грудей. Якщо будете дотримуватися цих умов, то молоко повинно прибувати, якщо ж ні, тоді підете купувати суміш. З усіх сумішей, а ми їх перепробували не мало, нам підійшло дитяче харчування українського виробництва Hipp https://www.hipp.ua/
 
Форум » Борислав сучасний » Різне » Яку обрати дитячу молочну суміш для малюка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: