20.05.2024, Понеділок, 08:28
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Борислав сучасний » Різне » Вибір якісного шезлонга
Вибір якісного шезлонга
HzBoyДата: Субота, 29.07.2023, 21:59 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 434
Репутація: 0
Статус: Offline
Я недавно купив собі басейн і тепер думаю про покупку шезлонгу. Але в цій справі я повний новачок і не знаю, на що звертати увагу під час виборів. Який матеріал кращий: дерево, пластик чи метал? Який розмір кращий? І взагалі який стиль шезлонгу підійде для басейну? Буду вдячний за поради!
 
misterbicipsДата: Субота, 29.07.2023, 22:00 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 470
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вже не перший рік володар басейну і можу поділитися своїм досвідом у виборі шезлонгу. Спочатку я купував пластикові, але вони швидко вицвітали та ламалися. Тепер зупинився на шезлонгах із алюмінію з тканинною оббивкою. Вони міцні, не іржавіють, а тканинний чохол можна прати. Щодо розміру, краще взяти стандартні, щоб було зручно лежати. І ще порада: звернути увагу на наявність регулювань – це дуже зручно.
 
HzBoyДата: Субота, 29.07.2023, 22:00 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 434
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі за відповідь! Тоді, напевно, пластик краще не розглядати, якщо він швидко зношується. А як щодо кольорових рішень? Який колір краще обрати для шезлонгу? Я хочу, щоб він гармонійно вписувався в оточення басейну.
 
LevchenkoДата: Субота, 29.07.2023, 22:00 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 425
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата HzBoy ()
Я недавно купив собі басейн і тепер думаю про покупку шезлонгу. Але в цій справі я повний новачок і не знаю, на що звертати увагу під час виборів. Який матеріал кращий: дерево, пластик чи метал? Який розмір кращий? І взагалі який стиль шезлонгу підійде для басейну? Буду вдячний за поради!


Якщо йдеться про колір, то тут можу дати кілька порад. Якщо басейн має яскраві елементи декору або оброблений яскравою плиткою, то варто вибрати нейтральні тони для шезлонгу, наприклад, білий, сірий або бежевий. Це створить гармонійний загальний вигляд. Якщо ваш басейн потопає в зелені і рослинності, можна спробувати шезлонги в теплих зелених відтінках, щоб поєднання було природним і єдиним.

До речі, щоб зробити правильний вибір, рекомендую заглянути у каталог шезлонгів https://aquapolis.ua/ulichnaja-mebel/vid_mebel/shezlong.html від інтернет магазину “Aquapolis”. Там представлений великий вибір різних моделей різних стилів та матеріалів. Від традиційних до сучасних варіантів. До того ж вони надають детальні описи кожної моделі та фото, щоб ви могли зробити усвідомлений вибір. Успіхів вам у пошуку і нехай ваш шезлонг стане ідеальним доповненням до басейну!
 
Форум » Борислав сучасний » Різне » Вибір якісного шезлонга
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: