06.05.2024, Понеділок, 00:09
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Борислав сучасний » Різне » Хто видає кваліфікований електронний підпис в Україні
Хто видає кваліфікований електронний підпис в Україні
misterbicipsДата: Середа, 13.12.2023, 22:41 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 467
Репутація: 0
Статус: Offline
Вітаю усіх! Я дуже зацікавлений у тому, щоб отримати кваліфікований електронний підпис для своїх потреб. Хто, на вашу думку, видає кваліфікований електронний підпис в Україні? Які є найкращі сервіси для отримання такого підпису, і які є загальні вимоги до отримання його?
 
alinagershikДата: Середа, 13.12.2023, 22:46 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт! Кваліфікований електронний підпис видається атестованими установами, такими як "УЦА" (Український Центр Атестації). Щодо сервісів, DepositSign - гарний вибір. Звертайтеся до них для детальної інформації! Раджу почитати про це на їх сайті.
 
YarynaДата: Середа, 13.12.2023, 22:49 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт! Згодна з попереднім відповідачем. УЦА та DepositSign - відомі надійні сервіси. Однак звертайте увагу на вартість та терміни отримання. Треба спочатку детальніше ознайомитись з умовами.
 
pechkin-1978Дата: Середа, 13.12.2023, 22:58 | Повідомлення # 4
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата misterbicips ()
Вітаю усіх! Я дуже зацікавлений у тому, щоб отримати кваліфікований електронний підпис для своїх потреб. Хто, на вашу думку, видає кваліфікований електронний підпис в Україні? Які є найкращі сервіси для отримання такого підпису, і які є загальні вимоги до отримання його?

Я також хочу звернути твою увагу на сервіс DepositSign. Вони є відомими своєю надійністю та швидкістю обслуговування. DepositSign пропонує зручний онлайн-процес для отримання кваліфікованого електронного підпису, забезпечуючи високий рівень безпеки та конфіденційності. Окрім того, на https://depositsign.com/ надають детальну консультацію стосовно усіх вимог та процедур, пов'язаних із видачею підпису. Важливо також зазначити, що вони дотримуються всіх законодавчих вимог, що регулюють процес отримання та використання кваліфікованого електронного підпису в Україні. Так що, якщо ви шукаєте надійний сервіс з прозорими умовами та ефективним обслуговуванням, рекомендую звернутися до DepositSign. Не забувайте проконсультуватися з їхнім фахівцем для конкретних деталей та вартості послуги.
 
alfamir700Дата: Четвер, 18.04.2024, 08:24 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
О, це дуже добре, бо мені потрібна консультація. Не можу зрозуміти, як ідентифікують підписанта.
 
Форум » Борислав сучасний » Різне » Хто видає кваліфікований електронний підпис в Україні
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: