03.05.2024, П`ятниця, 03:38
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Борислав сучасний » Різне » Ліки від стресу
Ліки від стресу
shankovskiyeaДата: Понеділок, 22.01.2024, 08:47 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Шукаю ефективні ліки від стресу. Може, хто-небудь може порадити щось, що дійсно допомагає впоратися із нервовим напруженням? Буду вдячний за ваші рекомендації!
 
ivanlitosenkoДата: Понеділок, 22.01.2024, 09:50 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Я останнім часом використовую Гаммавітал капсули https://etabletka.ua/product/gammavital-kapsuli-30-10x3-blister , і вони чудово допомагають зняти стрес. У них є магній, гліцин, вітамін В6, що роблять їх ефективними для розслаблення нервової системи. Я купив свої в інтернет аптека eTabletka, де завжди можна купити Гаммавітал капсули за вигідною ціною. Рекомендую спробувати – вони можуть стати вашим врятівником від стресових ситуацій!
 
ashtonbell1767Дата: Понеділок, 22.01.2024, 11:14 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
краще не виуористовувати ліки від стрессу бо до них є велике звикання
 
dogma911015Дата: П`ятниця, 05.04.2024, 07:34 | Повідомлення # 4
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Щодо боротьби зі стресом, краще звернутися до різноманітних методів, які допоможуть вам знайти свою індивідуальну стратегію. Одним з ефективних способів є регулярна фізична активність, яка допомагає знизити рівень стресу та покращити настрій. Також корисною може бути практика релаксаційних технік, таких як медитація або йога. Не забувайте про важливість збалансованого харчування та здорового сну. Якщо стрес стає переважаючим чинником, варто консультуватися з лікарем. У моєму випадку, мені призначили Біфрен https://compendium.com.ua/dec/263073/ . Він допомагає підтримувати здоровий стан та може впливати на загальний стан організму під час стресових ситуацій. Проте, найкраще обговорити зі своїм лікарем, які засоби найбільше підійдуть саме вам.
 
Форум » Борислав сучасний » Різне » Ліки від стресу
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: