08.05.2024, Середа, 00:42
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Борислав сучасний » Різне » Машинка для стрижки
Машинка для стрижки
misterbicipsДата: Субота, 23.03.2024, 17:34 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 467
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт всім! Хочу собі купити машинку для стрижки, але не знаю яку краще за все купувати. Порадьте дійсно якісну машинку, яка прослужить довго, та онлайн магазин, де її можна замовити.
 
LevchenkoДата: Субота, 23.03.2024, 17:37 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 420
Репутація: 0
Статус: Offline
Раніше коли я хотів підстригтися ходив в перукарню, але потім вирішив, що набагато економніше та зручніше буде, якщо машинка для стрижки буде в мене дома. Якщо хочеш, можу підказати в якому онлайн магазині собі замовляв машинку, там ціни хороші.
 
misterbicipsДата: Субота, 23.03.2024, 17:39 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 467
Репутація: 0
Статус: Offline
От і я думаю, що круто мати в себе дома свою машинку для стрижки. Дуже цікаво дізнатися, яку саме машинку для стрижки купував ти собі? Також залиш мені посилання на магазин, де її купував. Дякую!
 
LevchenkoДата: Субота, 23.03.2024, 17:43 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 420
Репутація: 0
Статус: Offline
Придбав я собі машинку для стрижки Philips HC5612/15 серії 5000 https://allo.ua/ua/mashinki-strizhki/ в надійному інтернет-магазині Алло. Особливий дизайн гребеня розроблений за унікальною технологією Trim-n-Flow PRO, що дозволяє запобігти застрягання і заплутування навіть довгих і густого волосся в лезі, що значно спрощує і прискорює стрижку, і забезпечує акуратну форму зачіски завжди.

Хочу звернути твою увагу на те, що на дану машинку діє не маленька знижка, якою варто скористатися.
 
Форум » Борислав сучасний » Різне » Машинка для стрижки
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: