04.05.2024, Субота, 01:39
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Борислав сучасний » Різне » Не можу розібратися з розподілом майна при розлученні
Не можу розібратися з розподілом майна при розлученні
pechkin-1978Дата: Субота, 20.04.2024, 16:45 | Повідомлення # 1
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Чув, що поділ майна при розлученні може бути досить складною темою. Може хтось стикався з цим? Які документи потрібно збирати? І як правильно шукати інформацію на цю тему?
 
HzBoyДата: Субота, 20.04.2024, 16:57 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 427
Репутація: 0
Статус: Offline
Поділ майна при розлученні, дійсно, може викликати багато запитань і труднощів. Моя порада - почати збирати всі документи, пов'язані з вашим майном: свідоцтва про власність, шлюбні контракти (якщо такі є), банківські виписки та інше. Що стосується пошуку інформації, я рекомендую звернутися до професіоналів, таких як адвокати з Адвокатського об'єднання "Альва Прайвесі". Я сам звертався до них під час розлучення і залишився дуже задоволений. Вони надали комплексну допомогу з розподілу майна, якісно і професійно провели справу. Можу сміливо рекомендувати їхні послуги. Якщо вам цікаво, можете відвідати їхній сайт за посиланням: https://alvaprivacy.ua/ua/poslugi/family/advocate-razvod/podil-majna Сподіваюся, мій досвід буде корисним для вас. Удачі у вирішенні вашої ситуації!
 
Форум » Борислав сучасний » Різне » Не можу розібратися з розподілом майна при розлученні
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: