29.03.2024, П`ятниця, 16:58
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Борислав сучасний » Різне » Новости
Новости
tania21kalinichenkoДата: П`ятниця, 27.11.2020, 12:14 | Повідомлення # 1
Генерал-лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 573
Репутація: 0
Статус: Offline
Такая деятельность до добра не приводит и это факт. На днях прочитала на сайте https://khmilnyk-info.com.ua/boremsy....azvitie что заместителя главы дфс Ноговелова Романа арестовали за взятку. Что это творится опять? Времена Януковича вернулись? Сколько можно уже это терпеть? Остается только ждать и верить, что лучшие времена настанут.
 
la2217596Дата: Понеділок, 21.08.2023, 17:48 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Я нещодавно наткнулася на цікаву новину. Від часів давніх цивілізацій медичний канабіс використовувався для зменшення болю, стимулювання апетиту та лікування різних хвороб. Сучасні дослідження підтверджують його ефективність у певних випадках. Проте, незважаючи на все, є багато контроверсій щодо його легалізації. Delo.ua піднімає актуальне питання: чи буде Україна готова легалізувати медичний канабіс https://delo.ua/uk....-399605 це важливий крок, який потребує глибокого розуміння та обговорення. Більш детально для себе можете дізнатися у статті. Я часто тут читаю актуальні новини, тому думаю, що і вам буде цікаво.
 
isomova03Дата: Вівторок, 27.02.2024, 00:05 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Як мені здається, вам буде цікава така стаття про те, як новим власником торгової марки VODA UA став український підприємець Андрій Матюха https://thepage.ua/ua....voda-ua Нещодавнє придбання торгової марки VODA UA українським підприємцем Андрієм Матюхою знаменує значну зміну в структурі власності бренду. Після передачі прав від попереднього власника Дмитра Никифорова, контроль над цією знаковою торговою маркою тепер переходить до Матюхи. Угода, підписана у жовтні 2023 року, означає стратегічний крок для Матюхи, що потенційно відкриває нові можливості для зростання та розвитку бренду під його керівництвом. Незважаючи на зміну власника, запевнення офіційного постачальника води ТОВ "ВОДА ЮА" вказують на те, що перехід не вплине на поточну діяльність компанії та її зобов'язання. VODA UA, відома своїми преміальними їдальнями та лікувальними водами з незайманого Карпатського регіону, зберігає свою відданість якості та чистоті. Такі бренди, як «Карпатське джерело високогірне» та «Горянка», продовжують уособлювати досконалість, пропонуючи оптимальний рівень pH і залишаючись незайманими жодними фізичними чи хімічними змінами. Оскільки Матюха очолив торгову марку VODA UA, лояльні споживачі бренду можуть розраховувати на продовження її чудової спадщини у поєднанні з потенційними інноваціями та розширеннями у майбутньому. Цей перехід підкреслює невпинну привабливість та перспективність VODA UA як символу чистоти та якості у водній галузі.
 
Форум » Борислав сучасний » Різне » Новости
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: