20.09.2024, П`ятниця, 17:40
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Дайте рецепт смачних сирників, щоб швидко готувалися
alvianghontsa74Дата: Понеділок, 22.02.2021, 17:14 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Господині, у кого є рецепт смачних сирників, які можна приготувати за 10-15 хвилин. Поділіться будь ласка. Дуже люблю цю страву, але не завжди є час готувати собі її вранці, тому що не одружений.
 
OksiKДата: Понеділок, 22.02.2021, 17:33 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете вибрати з цих 3-х варіантів рецепт смачних сирників — https://pani.best/pravylni-syrnyky-3-najsmachnishykh-retsepty/ , але якщо хочете готувати їх швидко, то поділюся з вами швидким рецептом приготування сирників без борошна і яєць. Ним поділилася зі мною найбільшої доброти жінка-кухар, яка годувала наш офіс вранці, на обід і вечорами. Вона приходила на роботу до 7.00, щоб до 9.00 у нас були гарячі сирники, млинці, омлети, каші і багато-багато іншої смакоти.

Зі мною, напевно, вона поділилася рецептом з жалості: я була дуже вагітна і завжди голодна)). Тепер цим рецептом користуються всі мої родичі, друзі і дякують завжди мене, а я - її))).

Інгредієнти для сирників "Хвилинка":

• Сіль (на кінчику ножа).
• Крупа манна (якщо сир рідкий, використовуємо 2 ст. л. манки) - 1 ст. л.
• Цукор - 1 ст. л.
• Олія рослинна (для обсмажування) - 1 ст. л.
• Сир - 100 г.

Сир, цукор і манну крупу змішати. Якщо сир рідкий, додайте манки трохи більше, плюс дайте тісту постояти хвилини 3.

Якщо сир сухий, твердий, крупинками, то рекомендую додати трохи рідини в тісто (молоко, сироватка, кефір або навіть вода). На 300 г такого сиру я додаю приблизно 1-1,5 ст. л. рідини.

Замішуємо тісто. Тісто липке і пухке. У блюдце насипаємо борошно. Ложкою зачерпуємо тісто, кладемо на руку, присипану борошном і формуємо кульки. Ідеальна, на мій погляд, кулька - розміром з каштан в оболонці. Приминає кульку рукою, щоб вийшла "тарілочка".

Кладемо наші сирники в гаряче масло і зменшуємо вогонь під сковородою до середнього.

У мене на приготування порції сирників йде 7-8 хвилин. Якщо сирники робити великими, вихід - 6-7 шт. У тісто можна також додавати за смаком родзинки, цукати, сухофрукти - все буде смакувати.
 
annabellaДата: Вівторок, 21.12.2021, 20:41 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Что приготовить вкусненькое на Новый год , что-то шоколадное!
 
deget55436Дата: Вівторок, 21.12.2021, 20:46 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Приготовьте шоколадный фондан по этому рецепту https://vkusno-i-prosto.ru/receipt/shokoladnyj-fondan/ с жидким центром внутри. И готовится всего навсего 30 минут. Для приготовления нужен шоколад и масло сливочное, мука, сахар и куриные яйца.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: