20.09.2024, П`ятниця, 16:32
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
літня гума
akimenkostpnДата: Неділя, 14.03.2021, 14:37 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Люди, батькові потрібна літня гума, бо стара вже зовсім стерлась, як на мене її ще в тім році потрібно було міняти, але сезон протрималася, може хтось в курсі де можна придбати недороги моделі, бо міняти взагалі то треба всі чотири.
 
kiril_timoshencoДата: Неділя, 14.03.2021, 14:38 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Ой, влетите ви в копійку з такою покупкою, зараз усі починають міняти гуму і посилений попит впливає на вартість, ще пару місяців тому реально було найти більш-менш адекватні ціни, такі речі краще купувати не в сезон.
 
akimenkostpnДата: Неділя, 14.03.2021, 14:39 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Я й сам так думаю - треба купувати заздалегідь, але батько тягнув до останнього, все думав, що ще один сезон старі покришки витримають, але ні, поки іздить на зимовій, є варіант купити б/ушні, але поки прицінюємося до нових.
 
pavel_kupriyДата: Неділя, 14.03.2021, 14:40 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Подивіться на сайті Shiny&Diski, я зимову гуму там купував, по цінам не можу сказати, що все надто дорого, якщо вам не потрібні брендові моделі, то взагалі можна замовити весь комплект і це не буде критично дорого. Я зараз придивляюсь до дисків, хочу замінити, посилка прийшла швидко десь днів за два-три не пам'ятаю точно, якість класна - https://shiny-diski.com.ua/uk/tires/summer/michelin
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: