17.05.2024, П`ятниця, 04:04
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Борислав сучасний » Різне » Келихи для пива
Келихи для пива
la2217596Дата: Понеділок, 25.10.2021, 14:21 | Повідомлення # 1
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми з чоловіком дуже любимо пиво, інші спиртні напої не визнаємо. Іноді приходять друзі, а у нас елементарно немає келихів. Хто знає, де їх можна замовити? Бажано, щоб вони були оригінальними.
 
svetikneskromnaaДата: Понеділок, 25.10.2021, 14:23 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж люблю пиво. Особливо живе. Дружина нещодавно мені подарувала крутий келих. Я таких і не бачив ніколи. Так тепер пити пиво стало не лише смачно, але і цікаво. Оригінальні пивні келихи це круто.
 
olkamaslova761Дата: Понеділок, 25.10.2021, 14:25 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б на вашому місці замовила усі різні келихи. Так мені здається набагато цікавіше. До того ж, ніхто не плутатиметься де чий. Інтернет-магазинів дуже багато, але головне вибрати якісний товар, і бажано з міцного скла.
 
mega_savsavДата: Понеділок, 25.10.2021, 14:26 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене дружина дуже любить посуд.
Раз на місяць вона стабільно щось купує. У нас є вдома келихи для вина, шампанського, мартіні, віскі, коньяку і чарки для горілки. Правда ми ними практично не користуємося, але вони є. А ось нещодавно вона зробила мені подарунок і замовила в інтернет-магазині АРС келихи для пива https://ars.ua/posud/kelihi/bokali-dlja-piva/ оригінальних форм.
Тепер ми з кумом при зустрічі п'ємо пиво із стильних келихів.
Найцікавіше, що вони дуже міцні. Один раз келих впав зі столу і не розбився. Ось це рівень.
 
Форум » Борислав сучасний » Різне » Келихи для пива
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: