20.09.2024, П`ятниця, 21:39
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Чи варто купувати квартиру у новобудові Львова?
LevchenkoДата: Понеділок, 13.12.2021, 18:39 | Повідомлення # 1
Генерал-лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 524
Репутація: 0
Статус: Offline
Що думаєте щодо новобудов і чи варто купувати квартиру в новобудові? Я просто хотів купити квартиру у Львові, в яку спокійно можу переїхати, але не знаю поки, що краще вибирати і на яку суму розраховувати.
 
misterbicipsДата: Понеділок, 13.12.2021, 19:11 | Повідомлення # 2
Генерал-лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 552
Репутація: 0
Статус: Offline
Це все дуже важко, складно взагалі вибрати хорошу квартиру на абум, якщо говорити про новобудову і також по бюджету ви не зможете розситувати на одну суму, тому що ціна постійно різна і ви можливо навіть доплачуватимете.
 
LevchenkoДата: Понеділок, 13.12.2021, 19:35 | Повідомлення # 3
Генерал-лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 524
Репутація: 0
Статус: Offline
Вперше чую, про те, що мені доведеться доплачувати, в основі всі кажуть, що якщо ти замовив квартиру, то ти її отримаєш за ту суму, яку спочатку вніс, тому що ти принципово інвістувався в будівництво даного будинку і ти красень)
 
HzBoyДата: Понеділок, 13.12.2021, 19:56 | Повідомлення # 4
Генерал-лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 541
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Levchenko ()
Що думаєте щодо новобудов і чи варто купувати квартиру в новобудові? Я просто хотів купити квартиру у Львові, в яку спокійно можу переїхати, але не знаю поки, що краще вибирати і на яку суму розраховувати.


Я ось теж уперше чую! Тому що зазвичай ти вносиш гроші, забудовник від певної суми починає вже повне будівництво, та й ясна річ, через деякий час ви вже отримуєте квартиру в готовому побудованому будинку.

Раджу подивитися квартири у новобудові Львова https://dom.ria.com/uk/novostroyki/lvov/ До речі, їх у нашому місті вистачає, просто варто подивитися каталог і зробити орієнтир за ціною, що взагалі хочете і що зможете дозволити собі. Я ось особисто купував квартиру, яка коштувала мені 30 тисяч гривень за один квадратний метр.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: