03.05.2024, П`ятниця, 18:15
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Борислав сучасний » Різне » Компресійний трикотаж де купити?
Компресійний трикотаж де купити?
menigorekДата: Понеділок, 21.02.2022, 18:33 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 182
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, хто носив під час вагітності компресійний трикотаж, поділіться враженнями, як ви відчували, чи менше набрякали ваші ноги? Хочу собі купити, доки не знаю де.
 
a_sovДата: Понеділок, 21.02.2022, 18:33 | Повідомлення # 2
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Я носила, тільки він мене і рятував від страшних набряків. Я взагалі схильна до появи набряків, мені вистачає з'їсти одного солоного огірка на ніч, щоб потім у мене зранку була набряклість обличчя.
 
misterbicipsДата: Понеділок, 21.02.2022, 18:34 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 467
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не носила і шкодую, після пологів, на нозі під коліном, з'явилася вінка, яка зараз болить, коли довго хочу, чи займаюсь фізичною активністю. Треба було не зневажати порад мого гінеколога.
 
HzBoyДата: Понеділок, 21.02.2022, 18:35 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 427
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу вам подивитися компресійні колготи https://www.medtechnika.com.ua/ua....-tights у цьому магазині, я своїй дружині там купував колготки компресійні для вагітних від виробника Tiana, коштували вони правда дорого, за нашими мірками 700 гривень Але вони дуже рятували дружину.
Вони такі, що і на животик одягаються, дружина казала, навіть спина не так втомлювалася, коли їх носила. Варикозного розширення вен нам вдалося уникнути і в цьому найімовірніше допомогли ці колготи.
Прикріплення: 6953331.jpg (5.1 Kb)
 
AmericaДата: Вівторок, 22.02.2022, 02:33 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
я носила когда-то, очень хорошая штука, только покупайте именно в медтехниках, а не в переходах где-то
 
Форум » Борислав сучасний » Різне » Компресійний трикотаж де купити?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: