16.05.2024, Четвер, 12:13
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Борислав сучасний » Різне » Вышивальные машинки
Вышивальные машинки
smirnovalina1515Дата: Середа, 04.03.2020, 18:50 | Повідомлення # 1
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Ребята где можно купить машинки для вышивки? Хочу проверенные магазины, так как техника не с дешевых, поэтому не охота покупать где попало. Да и не повсюду такое найдёшь.
 
origamiii777Дата: П`ятниця, 06.03.2020, 22:16 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
А вы занимаетесь вышивкой? Как давно? Я всегда мечтала научиться шить. А насчет магазинов, то думаю, что нужно искать специализированные магазины, в нете посмотрите.
 
vd25208Дата: Субота, 07.03.2020, 20:32 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
wacko
 
fial1771laДата: Понеділок, 09.03.2020, 17:31 | Повідомлення # 4
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Я займаюсь вишивкою ще з дитинства, мені здається що цю справу потрібно дуже сильно любити, щоб мати натхнення шити. Зараз шиття — це мій основний спосіб заробітку, у мене є своє швейне ательє, де працюють четверо професійних швачок. Ми створюємо одяг на замовлення, а також займаємось ремонтом уже готового одягу. Зовсім недавно я назбирала грошей і вирішила розширити свій бізнес, купила вишивальну машинку https://strochka.com.ua/ru/catalog/odnogolovi . Магазин спеціалізується на вишивальній техніці, також тут можна придбати вишивальні нитки, менеджери допомогли мені зробити мій вибір, за що їм окреме "Дякую!". На цю покупку мені довелось взяти кредит, через те, що ціна не маленька, але в перспективі я підрахувала, що за два роки все окупиться.
 
Форум » Борислав сучасний » Різне » Вышивальные машинки
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: