29.03.2024, П`ятниця, 02:09
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Інтернет » Корисні посилання на цікаві сайти та файли » Куди поступати на програміста
Куди поступати на програміста
mifevobeДата: Понеділок, 15.08.2022, 18:29 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім привіт. В сучасному житті не можливо обійтися без ІТ-технологій, без програмування. Це навколо нас, без цього ніди не дітися. Хоч мені вже 28 років, але я мрію вивчитися на програміста. Але ще не вирішив який навчальний заклад це має бути. Підкажіть хто в темі.
 
noceДата: Понеділок, 15.08.2022, 19:21 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата mifevobe ()
Всім привіт. В сучасному житті не можливо обійтися без ІТ-технологій, без програмування. Це навколо нас, без цього ніди не дітися. Хоч мені вже 28 років, але я мрію вивчитися на програміста. Але ще не вирішив який навчальний заклад це має бути. Підкажіть хто в темі.

Навчання, то гарна справа, особливо коли знання дадуть можливість знайти гарну викооплачувальну роботу.
Ви питаєте куди поступати на програміста https://java.lviv.ua/kudy-postupyty-na-programista я вам порекомендую Національний університет "Львівська політехніка" Цей цей ВНЗ має державну платну форму навчання. Факультет на мою думку найкращій компьютерна або програмна інженерія. Двадцять вісім років це не рік коли не можна навчатися. Це розквіт житя. Також можна скористатися курсами. У Львові це Logos IT Academy. Там дуже потужний викладацький состав.
 
Форум » Інтернет » Корисні посилання на цікаві сайти та файли » Куди поступати на програміста
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: