17.05.2024, П`ятниця, 12:20
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Інтернет » Корисні посилання на цікаві сайти та файли » Підлога для різних кімнат
Підлога для різних кімнат
pov8603Дата: Субота, 17.09.2022, 17:54 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зараз починаю ремонт у себе в квартирі і намагаюся розібратися з покриттям для підлоги. Яку підлогу постелити у спальні, а що підійде для дитячої? Що краще покласти в передпокої – ламінат чи плитку? Загалом питань у мене багато...
 
clarce098Дата: Субота, 17.09.2022, 19:17 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Діти проводять багато часу, граючи на підлозі. Тому підлога в дитячій має бути екологічною, теплою, справлятися з високим навантаженням — витримувати рухливі дитячі ігри. У той же час для маленьких членів сім'ї, які роблять перші кроки, важливо, щоб підлога була пружною. Покриття для підлоги, яке ідеально відповідає всім цим критеріям поки немає. У кожного є свої плюси та мінуси. Вибирайте на сайті https://www.floorbest.com.ua та звертайте увагу на матеріали для покриття підлоги!
 
bzoe6537Дата: Субота, 17.09.2022, 21:50 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Я в вітальні нещодавно стелив підлогу. Підлога у вітальні не повинна привертати до себе всю увагу і затьмарювати інтер'єр.
 
payulassДата: Четвер, 13.04.2023, 10:23 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата pov8603 ()
Я зараз починаю ремонт у себе в квартирі і намагаюся розібратися з покриттям для підлоги. Яку підлогу постелити у спальні, а що підійде для дитячої? Що краще покласти в передпокої – ламінат чи плитку? Загалом питань у мене багато...


Дуже якісне покриття для підлоги в спеціалізованому інтернет магазині Світ Паркету https://svitparketu.com.ua/parketnaya-doska/ Ми паркетну дошку тут замовляли у всі кімнати, навіть у дитячу. Дуже задоволені своїм вибором, тому можу вам також рекомендувати звернути увагу. Це довговічне покриття, добре зберігає тепло, і вигляд має шикарний. Особисто мені дуже подобається!
 
nataschkaДата: П`ятниця, 25.08.2023, 13:11 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
друзі а особливо люди які проживають на Західній Україні або час від часу тут бувають проїздом і кому потрібна дійсно якісне підлогове покриття від відомих світових брендів яке вам точно прослужить багато-багато років і буде до того ж гарно виглядати то один з кращих виборів в місті Тернопіль саме в салоні кераміки сантехніки та підлоги під назвою Веро http://www.vero.te.ua/pidloga/ де і ми вже багато чого замовляли І дійсно товар якісний і сервіс в магазині на найвищому рівні бо консультанти завжди реально допоможуть та порадять потрібний товар
 
Форум » Інтернет » Корисні посилання на цікаві сайти та файли » Підлога для різних кімнат
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: