28.03.2024, Четвер, 16:55
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Інтернет » Корисні посилання на цікаві сайти та файли » Купівля масажера
Купівля масажера
misterbicipsДата: Неділя, 08.01.2023, 15:29 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 452
Репутація: 0
Статус: Offline
Останнім часом спина болить, дружина каже, що треба взяти масажер, я в принципі не проти, питання в тому, як його правильно вибрати. Я раніше в принципі масажерами не користувався, тому не знаю. Що можете порадити?
 
LevchenkoДата: Неділя, 08.01.2023, 15:48 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 408
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата misterbicips ()
Останнім часом спина болить, дружина каже, що треба взяти масажер, я в принципі не проти, питання в тому, як його правильно вибрати. Я раніше в принципі масажерами не користувався, тому не знаю. Що можете порадити?

Масажер, звичайно, річ непогана і явно не зайва, але я б на твоєму місці до лікаря сходив, якщо біль сильний і частий. Може застудив спину чи ще що. Зі спиною жарти погані, краще не запускати.
 
misterbicipsДата: Неділя, 08.01.2023, 15:52 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 452
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Levchenko ()
Масажер, звичайно, річ непогана і явно не зайва, але я б на твоєму місці до лікаря сходив, якщо біль сильний і частий. Може застудив спину чи ще що. Зі спиною жарти погані, краще не запускати.

Біль не сильна і нечаста, але не приємна. Скоріше від фізичних навантажень на роботі, думаю нічого серйозного, поки до лікаря не хочу. Хочу спробувати масажер, якщо не допоможе, то можна і до лікаря піти.
 
LevchenkoДата: Неділя, 08.01.2023, 16:06 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 408
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата misterbicips ()
Біль не сильна і нечаста, але не приємна. Скоріше від фізичних навантажень на роботі, думаю нічого серйозного, поки до лікаря не хочу. Хочу спробувати масажер, якщо не допоможе, то можна і до лікаря піти.

Ну, дивися сам, я б із болем у спині довго не тягнув. Що стосується масажера, то тут потрібно вибирати з багатьох варіантів, так як масажерів для спини дуже багато і всі вони між собою відрізняються.
Раджу глянути різні моделі масажерів https://allo.ua/ru/massazhery/ і вже виходячи з того, що тобі підійде, вибирати конкретну модель. Дивись, щоб узяв саме для спини, бо можна помилитися.
Щодо цін, то тут теж все неоднозначно. Справді добрий масажер для спини буде коштувати не дешево, може навіть тисяч 5 обійтися. Якщо говорити про стандартні, то за пару тисяч можна взяти непоганий.
 
zpleaksДата: Вівторок, 17.01.2023, 14:24 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший масажер, на жаль, дорого коштує.
 
Форум » Інтернет » Корисні посилання на цікаві сайти та файли » Купівля масажера
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: