06.05.2024, Понеділок, 06:39
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Інтернет » Корисні посилання на цікаві сайти та файли » Як обрати правильно страхову компанію?
Як обрати правильно страхову компанію?
misterbicipsДата: Вівторок, 16.01.2024, 09:01 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 467
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя пригода зі страховкою трошки заплутана. Обрав компанію, рекомендовану hotline.finance, але виникли певні труднощі зі зміною тарифу. Чи хтось стикався з подібним? Як ви вирішили цю ситуацію?
 
HzBoyДата: Вівторок, 16.01.2024, 19:11 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 427
Репутація: 0
Статус: Offline
Так от, із страховками завжди якась драма. Обирав теж через hotline.finance, а тут якась халепа з тарифами. А ти такий, геть таємничий, як Сергій Притула на новому проекті. То ж я, чую, тобі не тільки одному таке діло наробилося. Я свою голову туди засовував, звісно, і вирішив цю ситуацію. Так от, дивись, знайшов на https://interfax.com.ua/news/press-release/911047.html аж статтю про це горе. Вони там якісь деталі розгребли і розкрили всю справу. Може, і тобі це допоможе розібратися.

Повідомлення відредагував HzBoy - Вівторок, 16.01.2024, 19:17
 
iri431851Дата: Середа, 31.01.2024, 22:21 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Для выбора и оплаты страховки рекомендую использовать онлайн-платформу City24 https://city24.ua/ru . Они предоставляют удобный сервис с минимальной комиссией. Процесс оплаты страховки онлайн на City24 быстрый и безопасный. Вы сможете выбрать подходящий вариант страховки и произвести оплату в несколько кликов. Эта платежная система предоставляет надежный сервис, который позволяет совершать транзакции без лишних затрат. Рекомендую обратить внимание на City24 при выборе и оплате страховки.
 
Форум » Інтернет » Корисні посилання на цікаві сайти та файли » Як обрати правильно страхову компанію?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: