26.04.2024, П`ятниця, 23:37
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Інтернет » Корисні посилання на цікаві сайти та файли » Препарат для розріджування крові
Препарат для розріджування крові
mifevobeДата: Середа, 11.08.2021, 12:19 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт усім. Підкажіть, будь ласка, які є ефективні препарати для розрядження крові. Мені для батька потрібно. Він гіпертонік, і йому таки ліки потрібно пити постійно, щоб кров не згущувалася. Ціна - не головне. Головне - щоб препарат був ефективний та не дуже токсичний.

Повідомлення відредагував mifevobe - Середа, 11.08.2021, 12:56
 
HellibamaДата: Середа, 11.08.2021, 12:52 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
А чого ви не хочете сходити до нормального лікаря? Да хоча б до звичайного терапевта. Я вважаю, що питання щодо призначення ліків треба вирішувати не тут на форумі, а з кваліфікованим спеціалістом - у вашому випадку кардіологом обо терапевтом.
 
mifevobeДата: Середа, 11.08.2021, 13:03 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Да я би радий був повести батька до лікаря. Але він категорично не хоче нікуди йти. Да ви, мабуть, і самі знаєте, як багато людей похилого віку не люблять ходити по лікарям. От тому й приходиться займатися самолікуванням
 
HellibamaДата: Середа, 11.08.2021, 13:12 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вас чудово розумію, моїх батьків до лікаря теж ніякими силами е затягнеш. Тільки уж я к зовсім погано, тоді вже біжать до лікарні. Як малі біти, чесне слово.
Що стосується ліків, то я би вам порадив Кардіомагніл. Там такі маленькі таблеточки в формі сердечка. Дуже гарні.
І від них шлунок не болить, як від ацетилсаліцилки.
Да можете самі зайти на сайт и подивитися. Там дуже великий вибір препаратів для розрідження крові https://apteka-ds.com.ua/catalog....a-krovi Можно замовити ліки з доставкою або зарезервувати та забрати без черги в аптеці.
Прикріплення: 2765489.jpg (24.3 Kb)


Повідомлення відредагував Hellibama - Середа, 11.08.2021, 13:12
 
Форум » Інтернет » Корисні посилання на цікаві сайти та файли » Препарат для розріджування крові
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: