22.05.2022, Sunday, 02:01
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Форум » Інтернет » Корисні посилання на цікаві сайти та файли » Розвиток бізнесу, як саме?
Розвиток бізнесу, як саме?
linalineva7Date: Monday, 27.12.2021, 10:48 | Message # 1
Лейтенант
Group: Пользователи
Status: Offline
Я би хотіла поспілкуватись на тему розвитку власного бізнесу в нашій країні. Як ви вважаєте, чи існують корисні програми від держави, які можуть допомогти малому та середньому бізнесу вийти на новий рівень існування? Які ваші думки з цього приводу?

kykanaslivaDate: Monday, 27.12.2021, 10:49 | Message # 2
Лейтенант
Маленький та середній бізнес не вигідно відкривати в нашій країні, я вам честно говорю. Мав власну логістичну компанію, та був вимушений перевести її до Польщі, тому що так набагато ефективніше та легше.

lipiali90Date: Monday, 27.12.2021, 10:49 | Message # 3
Рядовой
Великі податки, корупційні схеми та неможливість чесно працювати роблять все так, що малий бізнес взагалі не може існувати. Середній бізнес виживає. А всі закони налаштовані лише на великий бізнес, власниками якого є можновладці та державні службовці.

lermontovlermikDate: Monday, 27.12.2021, 10:50 | Message # 4
Лейтенант
Я не вірю в те, що ви зараз написали. За останні декілька років державою було створено багато умов, які навпаки сприяють розвитку малого та середнього бізнесу та дають можливість їм розвиватись та функціонувати.
Візьміть за приклад Prozzoro-market https://zakupki.com.ua/prozorro-market Завдяки цьому сервісу моя компанія має можливість знайти більше клієнтів від держави та юридичних осіб, адже вона розширює мій ринок збуту. Крім того, тут створюється здорова конкуренція, яка прямим чином впливає на формування цін.

Форум » Інтернет » Корисні посилання на цікаві сайти та файли » Розвиток бізнесу, як саме?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: