28.03.2024, Четвер, 18:48
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Інтернет » Корисні посилання на цікаві сайти та файли » Розвиток бізнесу, як саме?
Розвиток бізнесу, як саме?
linalineva7Дата: Понеділок, 27.12.2021, 10:48 | Повідомлення # 1
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Я би хотіла поспілкуватись на тему розвитку власного бізнесу в нашій країні. Як ви вважаєте, чи існують корисні програми від держави, які можуть допомогти малому та середньому бізнесу вийти на новий рівень існування? Які ваші думки з цього приводу?
 
kykanaslivaДата: Понеділок, 27.12.2021, 10:49 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Маленький та середній бізнес не вигідно відкривати в нашій країні, я вам честно говорю. Мав власну логістичну компанію, та був вимушений перевести її до Польщі, тому що так набагато ефективніше та легше.
 
lipiali90Дата: Понеділок, 27.12.2021, 10:49 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Великі податки, корупційні схеми та неможливість чесно працювати роблять все так, що малий бізнес взагалі не може існувати. Середній бізнес виживає. А всі закони налаштовані лише на великий бізнес, власниками якого є можновладці та державні службовці.
 
lermontovlermikДата: Понеділок, 27.12.2021, 10:50 | Повідомлення # 4
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не вірю в те, що ви зараз написали. За останні декілька років державою було створено багато умов, які навпаки сприяють розвитку малого та середнього бізнесу та дають можливість їм розвиватись та функціонувати.
Візьміть за приклад Prozzoro-market https://zakupki.com.ua/prozorro-market Завдяки цьому сервісу моя компанія має можливість знайти більше клієнтів від держави та юридичних осіб, адже вона розширює мій ринок збуту. Крім того, тут створюється здорова конкуренція, яка прямим чином впливає на формування цін.
 
la2217596Дата: Четвер, 16.11.2023, 14:46 | Повідомлення # 5
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Що можете сказати про бізнес в інтернеті?
 
olkamaslova761Дата: Четвер, 16.11.2023, 14:49 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
важливість присутності вашого бізнесу в інтернеті в наш час просто неоціненна. Це як вікно в світ для вашої компанії. Інтернет надає вам можливість залучити нових клієнтів, розширити аудиторію та підняти рівень визнання. Завдяки веб-присутності, ваш бізнес може працювати цілодобово, не обмежуючись географічним положенням. Крім того, ви зможете збільшити продажі через інтернет, що в сучасному світі є ключовим фактором успіху. Щоб максимально використовувати всі переваги інтернет-простору, раджу прочитати статтю про : cтворення мітки на Google Мапах: інструкція у 2023 році https://busyb.com.ua/post/ua/google-maps-mitka Це дозволить вам краще розуміти, як залучити увагу клієнтів через онлайн-платформи та забезпечити стабільний ріст вашого бізнесу.
 
dirananirnaethДата: Субота, 25.11.2023, 17:05 | Повідомлення # 7
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Партнерські програми — популярний сьогодні вид додаткового доходу. Нині активно розвиваються ті партнерські програми, які належать до ніші азартних ігор і ставок https://affter.com/ Під час вибору конкретної партнерської програми слід враховувати індивідуальні вимоги та вподобання. На сайті кожен може вибрати цікаву пропозицію для заробітку на ставках і азартних іграх, серед яких є як популярні, так і ексклюзивні бренди, які неможливо знайти в інших партнерських програмах.
 
HzBoyДата: Понеділок, 25.03.2024, 18:44 | Повідомлення # 8
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 411
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи важливе навчання персоналу, як ви вважаєте?
 
wwwandegДата: Понеділок, 25.03.2024, 19:38 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
З погляду простого споживача, дистанційне бізнес навчання https://interfax.com.ua/news/press-release/970191.html перетворюється на цікаву альтернативу звичайному проведенню часу. Завдяки тренінгам від Golden Staff, я не лише розвиваю свої професійні навички, але й відкриваю для себе нові можливості. Онлайн-формат дозволяє мені гнучко планувати свій час і отримувати якісні знання, не зважаючи на мою зайнятість. Тому для мене дистанційне навчання - це не лише необхідність, а й захоплююча можливість розвиватися.

Повідомлення відредагував wwwandeg - Понеділок, 25.03.2024, 19:38
 
Форум » Інтернет » Корисні посилання на цікаві сайти та файли » Розвиток бізнесу, як саме?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: