25.04.2024, Четвер, 06:17
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Борислав сучасний » Події » На який концерт у Львові можна сходити ??
На який концерт у Львові можна сходити ??
dobriy_lisenokДата: Субота, 21.08.2021, 09:17 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Може хтось знає, найближчим часом плануються якісь концерти у Львові ?? Хотілося б нових розваг, от тільки не знаю де і коли будуть проходити концерти, і чи будуть взагалі. Підкажіть хто знає.
 
doramiДата: Субота, 21.08.2021, 09:18 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Найближчим часом буде концерт Олександра Пономарьова, якщо цікавий вам даний виконавець, тоді можете сходити на його концерт. Ви взагалі який жанр музики слухаєте? Так було б простіше підібрати вам варіант.
 
KashtanДата: Субота, 21.08.2021, 09:20 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Ооо, не вже Олександр Пономарьов приїде до Львову.. Я обовязково маю сходити на його концерт.. Підкажіть будь-ласка коли і де саме буде проходити концерт цього виконавця?
 
darkhostДата: Субота, 21.08.2021, 09:23 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви так сильно хочете потрапити на концерт Олександра Пономарьова у Львові, тоді дивіться https://concert.ua/uk/catalog/lviv/all-categories , детальну інформацію про даний концерті на онлайн афіші нашого міста ..
Так само можете квитки вже купити, що б їх не розкупили .. Ціна від 360 гривень починається, це вже залежить від ряду і місця де ви будите сидіти ..
Ми з друзями теж плануємо на цей концерт йти, так що можемо разом піти, думаю чим більше компанія, тим веселіше.


Повідомлення відредагував darkhost - Субота, 21.08.2021, 09:24
 
kristyanka13Дата: Четвер, 26.10.2023, 16:21 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібно ходити лише до надійних виконавців в Україні, які підтримують свою державу. А таких я бачу постійно у цієї https://fca.ua/ концертної агенції. Безліч класних виконавців, відмінна організація та кайфові заходи! Обирайте тільки краще і Українське!
 
smelnik1989Дата: Понеділок, 08.01.2024, 16:34 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Рассмотрите этот технический райдер шоу-группы «Бессарабия», он предоставляет собой всесторонний и подробный обзор требований к оборудованию и настройке сцены https://bessarabia.org.ua/tehnich....arabiya Документ хорошо организован и описывает конкретные потребности в звуке, освещении и технических характеристиках сцены. Четкие инструкции обеспечивают бесперебойную связь между группой и местом проведения, сводя к минимуму потенциальные технические неполадки во время выступлений. Это тщательное и профессиональное руководство, отражающее стремление группы создать первоклассное шоу.
 
Форум » Борислав сучасний » Події » На який концерт у Львові можна сходити ??
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: