25.04.2024, Четвер, 16:58
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Борислав сучасний » Люди » Приємні готелі во Львові (відвідати одну з хороших готелів у Львові)
Приємні готелі во Львові
vtravinskyiДата: П`ятниця, 12.02.2021, 13:45 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Скільки може бути приємних моментів в житті, щоб відвідати одну з хороших готелів у Львові? Як щодо того, щоб подивитися номера серед топ готелів, які написала редакціі Букинг ком. Ось ті готелі, де хороші якісні варіанти з домашнього текстилю, https://optzakupka.com.ua/catalog/domashniy_tekstil/ тому список тих готелів ось:
Готель Opera Center
Готель «ЦiсаR» c терасою
Готель «Джем на Гнатюка»
готель «Таурус»
готель DREAM
 
Alik80Дата: Понеділок, 01.03.2021, 12:38 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Это полезная информация, люблю Львов biggrin
 
nickof84Дата: Понеділок, 01.03.2021, 13:08 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
А причём здесь текстиль к отелям?)
 
HzBoyДата: Середа, 28.02.2024, 16:39 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 424
Репутація: 0
Статус: Offline
Я нещодавно відвідав Львів, і мої враження від зупинки у готелі Best Western Plus Market Square Lviv https://marketsquarelviv.com/ були неймовірними! Починаючи зі стильного та сучасного дизайну і закінчуючи відмінним сервісом, цей готель точно вражає своїх гостей. Величезний плюс - це розташування, адже всі головні пам'ятки та ресторани знаходяться в пішій доступності. Але найкраще - це персонал. Вони завжди ввічливі, готові допомогти та навіть порадити, куди краще поїхати в місті. Я відчував себе як вдома, перебуваючи тут. Навіть не можу уявити кращого місця для проживання у Львові!
 
londaДата: Неділя, 03.03.2024, 17:02 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Я нещодавно відвідав Львів, і мої враження від зупинки у готелі Best Western Plus Market Square Lviv
 
Форум » Борислав сучасний » Люди » Приємні готелі во Львові (відвідати одну з хороших готелів у Львові)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: