05.05.2024, Неділя, 10:07
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Борислав у минулому » Історія Борислава » Відгук про проблему з пральною машиною LG, яка не набирає во
Відгук про проблему з пральною машиною LG, яка не набирає во
kd250266Дата: П`ятниця, 18.08.2023, 20:36 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хотів би поділитися своїм досвідом щодо проблеми, з якою я стикнувся з моєю пральною машиною LG, яка відмовилася набирати воду. Цей випадок вимагав від мене деякої діагностики та рішення проблеми.

Одного дня, коли я спробував запустити пральний цикл на моїй пральній машині LG, я помітив, що вода не почала набиратися в бак. Панель керування функціонувала, як завжди, і програму обрано правильно, але барабан не заповнився водою.

Діагностика: Почавши досліджувати причину, я спробував кілька кроків самостійно:

Перевірка водопостачання:Переконався, що вода на крані досягає пральної машини та трубки не зігнуті чи не заблоковані.

Очищення фільтрів: Перевірив фільтри на вході пральної машини та у внутрішньому фільтрі на подачу води. Очистив їх від забруднень та накипу.

Перезапуск пральної машини: Вимкнув пральну машину з електромережі на кілька хвилин та спробував її перезапустити.

Незважаючи на мої спроби, пральна машина так і не почала набирати воду. Вирішив звернутися до спеціалістів. та вивчити статю https://novynarnia.com/2023....shennya Виявилося, що причиною була несправність в електронному модулі, відповідальному за подачу води. Ця частина потребувала заміни.

Загалом, хоча це була неприємна ситуація, я навчився важливому уроку: навіть коли здається, що ви перевірили все, і проблема виглядає нескладною, може бути необхідною допомога професіоналів. Моя пральна машина тепер працює належним чином після заміни несправної частини.

Я б рекомендував іншим власникам пральних машин LG у разі подібних проблем спробувати базову діагностику, але не соромтеся звернутися до сервісного центру, якщо ви не можете вирішити проблему самостійно.
 
yuliatranslatemanagerДата: Середа, 30.08.2023, 13:29 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене ніяких проблем немає, бош працює ідеально
 
Форум » Борислав у минулому » Історія Борислава » Відгук про проблему з пральною машиною LG, яка не набирає во
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: