30.04.2024, Вівторок, 06:23
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Борислав сучасний » Події » Де подивитись новини Кам’янець-Подільської громади
Де подивитись новини Кам’янець-Подільської громади
ronegol15Дата: Субота, 03.02.2024, 14:16 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім доброго дня, любі друзі! Ви знаєте, що я завжди цікавлюсь останніми та актуальними новинами, причому, не тільки загальними, але також і нашої громади. Тому маю на увазі декілька сайтів, котрими постійно користуюсь. Нещодавно до того списку додала ще один. Це сайт, де можна дізнатись новини https://24kp.com.ua/ а також інші цікаві речі, що стосуються життя нашої Кам’янець-Подільської громади. Відразу скажу, що сам сайт дуже зручний, тут є такі розділи, як Головні новини, Новини міста, Новини Хмельниччини, Туризм та Лайфхаки. Останній, доречи, дуже цікавий та корисний. Також тут можна подивитись прогноз погоди в Кам’янці-Подільському, достатньо точний, як я вже помітила. Не хочу забирати у вас купу часу своїми описами – просто рекомендую цей сайт всім.
 
KristinДата: Понеділок, 04.03.2024, 17:38 | Повідомлення # 2
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Пораджу вам цей сайт з інформацією про повітряна тривога Хмельницький онлайн https://nlozhka.com.ua/povitry....lnickij Нещодавно побувавши в Хмельницькому, я змушений поділитися досвідом про авіанальоти, які відбувалися в цьому багатому на історію місті. Хмельницький, розташований на заході України, має шрами свого бурхливого минулого, і ці повітряні нальоти служать яскравим нагадуванням про стійкість міста перед обличчям лиха. Під час мого перебування я був глибоко зворушений розповідями та експонатами місцевого музею, які яскраво відображали жахливі події повітряних нальотів, які відбувалися тут під час війни. Велика колекція експонатів, фотографій і особистих свідчень музею дала жахливе уявлення про руйнівний вплив повітряних бомбардувань на місто та його жителів.
 
Форум » Борислав сучасний » Події » Де подивитись новини Кам’янець-Подільської громади
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: