24.04.2024, Середа, 18:16
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Борислав сучасний » Люди » КуТ (Ставимо в кут "нечемних")
КуТ
AdminДата: Середа, 14.03.2012, 16:14 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 59
Репутація: 2
Статус: Offline
Пам'ятаєте, як у дитинстві нас, маленьких дітей за провину ставили в кут. Приємного було мало. Ми мали стояти не менше якогось визначеного часу. Пхинькали, спочатку більше, потім менше, всім своїм видом зображали глибоке каяття, просили, щоб нас пробачили і дозволили вийти з кута. А коли сусіди, чи родичі, що зайшли в гості до батьків, заставали нас в такому ув'язненні, нам було вдвічі прикро і соромно.

Але ми були маленькими і змушені були зносити таке "жорстоке покарання" від "несправедливих" батьків.

Зараз ми дорослі, але все частіше стикаємось із "нечемними" дорослими, яких просто так в кут не поставиш. Державний службовець, що на якийсь час пробився до владного крісла і не виконує покладених на нього обов'язків, а думає лиш за себе та своїх родичів, водій маршрутного таксі, що з цигаркою у пиці лихословить до жінки поважного віку, продавець, невдоволена вже тим, що Ви зайшли до магазину і заважаєте їй "важко працювати", начальник, що хоче прилаштувати на Ваше робоче місце свою далеку родичку і всіляко знущається з Вас, ...

Ми вирішили створити свій кут, нехай і віртуальний, в який будемо ставити людей реальних, від чого їм мало б бути соромно не менше ніж в дитинстві. Але щоб поставити нечемного в кут, необхідно довести його провину. Для цього можуть послужити фото- та відеоматеріали, колективні скарги, докладний опис події з вказання місця та часу скоєння протиправних дій "героєм".

Отже, якщо хтось став свідком протиправних дій посадовців чи інших людей і має переконливі свідчення їх вини, ви можете розмістити тут інформацію про подію з обов'язковим докладним описом, зазначенням місця та часу і розміщенням додаткових матеріалів.

Повідомлення образливого характеру, без огрунтування і доказів будуть негайно вилучатись, а їх авторам буде закрито доступ до форуму.
 
я-кутДата: Середа, 14.03.2012, 17:43 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 34
Репутація: 1
Статус: Offline
СУПЕР !
Я вже навіть знаю кого першим поставлю в КУТ...
Підзберу матеріали , фото , коментарі і на ваш розсуд...
НАЧУВАЙТЕСЬ НЕЧЕМНІ !
 
rd76Дата: Середа, 14.03.2012, 18:43 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
На гречку?... weep
 
я-кутДата: Середа, 14.03.2012, 19:06 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 34
Репутація: 1
Статус: Offline
На горох !
 
AdminДата: Середа, 14.03.2012, 19:18 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 59
Репутація: 2
Статус: Offline
Трохи задорого, якщо на гречку... Хіба-що китайську biggrin
 
я-кутДата: Понеділок, 26.03.2012, 09:46 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 34
Репутація: 1
Статус: Offline
Ставлю в КУТ в першу чергу всіх нас - жителів Борислава. Ми всі винні в тому , чому так живем. Ми не дотримуємся законів (я розумію , що вони не досконалі) , навіть елементарних.Хочу зупинитись поки що на правилах дорожнього руху(ПДР)...Люди добрі , якщо ви не хочете (або нема можливості) ходити по тротуарі , то хоча б ідіть ПРОТИ РУХУ автомобілів , тобто по ЛІВІЙ стороні дороги. Бо в нас як : народ вийшов з церкви , після причастя і все , здається все можна , ідуть по дорозі (пробачте) , як корови...Але порушення законів - теж ГРІХ , це вам кожен священник скаже , питання : для чого було ходити на сповідь ?
Ще один приклад :коло церкви Святої Анни , на Волянці , ЗАБОРОНЕНА ЗУПИНКА і в одну і в другу сторону.Питання : чому щонеділі , та й в інші дні , ми порушуємо ПДР ? Автомобілі можновладців вишикувані по обидві сторони дороги , що є порушенням , дивіться , я приїхав на службу Божу , я побожна людина , але на ПДР мені начхати...Я б зрозумів , якби то були авто ІНВАЛІДІВ,,,А як в таких випадках там можуть проїзжати маршрутки та й інші авто , куди дивиться міліція ?(хоча я знаю відповідь , тим не менше запитую).Кохані мої , давайте почнем з себе , будемо жити так , щоб не створювати проблем іншим...Наразі...
Далі буде , але вже з фото...Не ображайтесь...
 
AdminДата: Понеділок, 26.03.2012, 12:05 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 59
Репутація: 2
Статус: Offline
Пропоную не відкладати надовго. Фотографіїї автомобілів-порушників викладати тут у КуТі, так, щоб ще й номер було добре видно. Добре, що фотокамери є у більшості мобільних телефонів.
 
LeOlesiaSДата: Четвер, 24.05.2012, 20:03 | Повідомлення # 8
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
thumb
 
bwasДата: Понеділок, 17.09.2012, 21:13 | Повідомлення # 9
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Порушники ПДР

Прикріплення: 2129685.jpg (188.1 Kb)


Повідомлення відредагував bwas - Понеділок, 17.09.2012, 21:15
 
AdminДата: Вівторок, 18.09.2012, 20:23 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 59
Репутація: 2
Статус: Offline
Є перший мешканець КуТа. Шкода, що фізіономії не видно. Хоч може це й показово - яке лице в порушника, хіба що пика...
 
AdminДата: Вівторок, 18.09.2012, 20:26 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 59
Репутація: 2
Статус: Offline
Якщо буде ще кілька жителів КуТа, обов'язково зроблю з ними віджет на головній сторінці, нехай бориславці знають своїх "героїв" у лице (чи пику?) biggrin
 
я-кутДата: Неділя, 07.10.2012, 16:08 | Повідомлення # 12
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 34
Репутація: 1
Статус: Offline
парк КУЛЬТУРИ та ВІДПОЧИНКУ міста Борислава:

рух заборонено ! ! !
Прикріплення: 6961713.jpg (393.3 Kb) · 6254825.jpg (260.1 Kb) · 7272691.jpg (250.9 Kb) · 8149725.jpg (340.0 Kb)


Повідомлення відредагував я-кут - Неділя, 07.10.2012, 16:16
 
AdminДата: Неділя, 07.10.2012, 19:32 | Повідомлення # 13
Лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 59
Репутація: 2
Статус: Offline
Кого конкретно ставити в КуТ будемо?
 
я-кутДата: Неділя, 07.10.2012, 19:46 | Повідомлення # 14
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 34
Репутація: 1
Статус: Offline
а хто за парк відповідає ?
 
AdminДата: Неділя, 07.10.2012, 20:09 | Повідомлення # 15
Лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 59
Репутація: 2
Статус: Offline
Мав би бути директор. Та чи є він зараз, я навіть не знаю. Неодноразово ходив попри приміщення "Зеленого театру", де колись розміщалось керівництво - все закрито. Є ще відділу культури, чи як тепер після реорганізації він називається, відділ гуманітарної політики. Є ще заступник міського голови з гуманітарних питань. Ну і, звісно, сам міський голова. Когось із цих хлопців точно в КуТ ставити треба.
 
Форум » Борислав сучасний » Люди » КуТ (Ставимо в кут "нечемних")
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: