19.05.2024, Неділя, 16:20
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Борислав сучасний » Різне » Аренда автомобиля (Аренда автомобиля)
Аренда автомобиля
nataliakovleva71Дата: Понеділок, 12.07.2021, 16:28 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Привет! Подскажите, где взять иномарку в Киеве на прокат?
 
vladislavakovlev21Дата: Понеділок, 12.07.2021, 17:44 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 189
Репутація: 0
Статус: Offline
Всем привет! Я недавно искал хорошую компанию в Киеве, в которой можно арендовать недорого хорошую иномарку. Почитал отзывы в интернете и нашел сайт компании, в которой есть услуга машина на прокат Киев https://digicars.com.ua
и цены невысокие. Я присмотрел здесь несколько отличных автомобилей, но нужен совет. Подскажите, кто-то обращался в эту компанию? Что скажете?
 
SojaДата: Понеділок, 17.01.2022, 12:41 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата nataliakovleva71 ()
Подскажите, где взять иномарку в Киеве на прокат?


А якого класу автівка Вам потрібна? В мене знайомий свій Мерседес напрокат здає дуже часто. В нього вже й постійні клієнти є на цю машину. Якщо треба, то контакти можу Вам скинути.
 
aneykaafonicheva84Дата: Понеділок, 17.01.2022, 18:22 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
А хтось знає, які умови при оренді машин? Я маю на увазі водійський стаж. В мене лише 3 роки стажу, так не знаю, чи зможу я взяти автівку в оренду? Свою ставлю на ремонт, а машина потрібна.
 
MariPimm8Дата: Вівторок, 18.01.2022, 10:03 | Повідомлення # 5
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата aneykaafonicheva84 ()
А хтось знає, які умови при оренді машин? Я маю на увазі водійський стаж. В мене лише 3 роки стажу, так не знаю, чи зможу я взяти автівку в оренду? Свою ставлю на ремонт, а машина потрібна.


Я брала на декілька днів в оренду автівку в компанії NarsCars, так у них якихось особливих умов не бачила. Стандартні умови - вік водія від 23 років, водійський стаж не менше 2-х років. Так що Ви можете зайти на https://narscars.com.ua/ua/kiev-r2 , вибрати ту автівку, яка Вам підходить за вартістю оренди (або просто подобається) та забронювати її на конкретні дати, коли вона Вам потрібна.
 
Форум » Борислав сучасний » Різне » Аренда автомобиля (Аренда автомобиля)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: